, 27 Січня
booked.net
5 Травня, 2021, 17:51

109 млн гривень повернуто до Держбюджету завдяки аудиторам Вінниччини

Аудитори Вінниччини оприлюднили результати ревізій та перевірок, проведених протягом січня-березня 2021 року. За перевірками використання бюджетних коштів, забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 109 млн грн.

За допущені фінансові порушення та порушення законодавства про закупівлі до адміністративної відповідальності притягнуто 40 посадових осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 23, зокрема 3 особи звільнено із посад.

До об’єктів контролю, якими допущені порушення бюджетного законодавства, застосовано 8 фінансових санкцій у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та зупинення операцій з бюджетними коштами.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 36 управлінських рішень. Від упровадження наданих аудиторами пропозицій отримано економічного ефекту у розмірі 23,7 млн грн.

Правоохоронним органам передано матеріали 7 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 2 досудових розслідування та вручено 3 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 67,3 млн грн.

Повідомляємо, що зателефонувавши на «гарячу лінію», яка функціонує щодня, крім вихідних та святкових днів, з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 15:45, кожен громадянин може повідомити про факти незаконного використання посадовими особами підприємств, установ та організацій бюджетних коштів. («Гаряча лінія»: (044) 484-69-45 – апарат Північного офісу Держаудитслужби, (0432) 66-28-96 – Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області).

Крім того, в Управлінні за номером (0432) 66-14-56 діє пряма «антикорупційна лінія», за якою можна повідомити про випадки зловживання посадовими особами Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області службовим становищем, повідомляють у прес-службі Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня