, 26 Листопада
booked.net
4 Вересня, 2020, 10:06

136 енергозберігаючих ліхтарів облаштують у центрі Вінниці

На вулиці Соборній у Вінниці міняють звичайні ліхтарі на світлодіодні. Монтажні роботи почали 3 вересня від площі Гагаріна.

Як повідомили у мерії, ліхтарі замінять по всій Соборній, на Центральному мосту і площі Героїв Чорнобиля – загалом 136 точок. Це дозволить зменшити споживання енергії, оскільки ЛЕД-лампи запрограмовані змінювати яскравість світіння у різні години ночі. У рамках модернізації усі повітряні лінії, кабелі інтернет-провайдерів та електромережі, заховають у підземні короби.

Заміна ліхтарів відбувається у рамках проєкту Вінницької міської ради  спільно з Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО). Загалом планується встановити ЛЕД-світильники на трьох магістральних вулицях – Соборній, Пирогова та Келецькій. Прогнозовано  після запуску нової системи освітлення місто буде економити близько 2 млн грн на рік.

136 енергозберігаючих ліхтарів облаштують у центрі Вінниці

Компанія НЕФКО – це міжнародна фінансова організація, заснована у 1990 році урядами п’ятьох Північних країн: Данії, Ісландії, Норвегії, Фінляндії та Швеції. Вони фінансують та реалізують лише проєкти «зеленого росту» та кліматичні проєкти.

Останні новини

Новини

25 Листопада
24 Листопада
23 Листопада