, 26 Травня
booked.net

15 переселенців вже знайшли офіційну роботу у Вінниці

У Вінниці офіційно працевлаштувались вже 15 внутрішніх переселенців. Про це інформує “Суспільне.Вінниця”, посилаючись на дані міського центру зайнятості.

Загалом у пошуках роботи до центру зайнятості звернулись 150 ереселенців з Донецької, Харківської, Київської, Чернігівської, Миколаївської та Херсонської областей.

Переселенець Андрій Ковальов розповідає: війна наздогнала його двічі. Вісім років тому він покинув окупований Донецьк, а тепер був змушений їхати з Бердянська, де тоді знайшов прихисток. Тепер шукає тут роботу. Працював у сфері торгівлі: був і торговельним агентом, і менеджером, і керівником. Підійде, каже, будь-яка схожа робота.

У Вінниці офіційно працевлаштували 15 переселенців

Андрій Ковальов

“Мене вже проконсультували, враховуючи мій попередній досвід і мої бажання. Шукають, а далі будемо говорити більш детально. Залежно від обовʼязків, 10 тисяч гривень мене б влаштувало”, — каже чоловік. 

З початку повномасштабного вторгнення Росії за послугами з пошуку роботи до міського центру зайнятості звернулися 150 переселенців, — розповідає рекрутерка Оксана Чорна. Це люди з Донецької, Харківської, Київської, Чернігівської, Миколаївської та Херсонської областей

“Серед шукачів роботи були лікарі, вчителі, слюсарі, інженери. Шукали будь-яку роботу без кваліфікації і без досвіду”, — говорить Оксана Чорна.

Оксана Чорна говорить, за останній місяць вдалося працевлаштувати 15 переселенців. Їм підшукали професії — медика, вчителя, водія, оператора поштового звʼязку.

“Ми пропонуємо ну хоча б 8 тисяч гривень. Люди стажуються, можливо, більшість будуть працевлаштовуватися з квітня”, — каже Оксана Чорна.

Також, шукачі роботи можуть пройти перенавчання, каже Чорна. Втім, поки що переселенці на це не погоджуються.

В області ж роботу шукають 168 переселенців, 46 її уже знайшли.

Останні новини

Новини

25 Травня
24 Травня