, 10 Червня
booked.net

15 років за ґратами проведе ґвалтівник 11-річної дівчинки – вирок Могилів-Подільського суду

За принципової позиції ювенального прокурора до 15 років позбавлення волі засуджено чоловіка, який викрав та зґвалтував 11-річну дівчинку. Могилів-Подільський міськрайонний суд Вінницької області визнав обґрунтованими доводи ювенального прокурора Могилів-Подільської окружної прокуратури та визнав винуватим 57-річного місцевого жителя у незаконному позбавленні волі та зґвалтуванні малолітньої дитини (ч. 2 ст. 146, ч. 6 ст. 152, ч. 4 ст. 153 КК України).

Про це повідомила пресслужба Вінницької обласної прокуратури

 

Прокурором доведено, що у вересні 2021 року у вечірній час на центральній вулиці одного з сіл району чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, зустрів знайому йому 11-річну дівчинку, силою посадив її у власний мотоцикл та привіз до свого будинку.

 

«Там обвинувачений, використовуючи безпорадний стан дитини, вчинив стосовно неї дії сексуального характеру. Потерпіла внаслідок свого віку та відсутності розуміння характеру і значення протиправних дій, не могла протидіяти зловмиснику та чинити йому опір.
За результатами розгляду обвинувального акта та оцінки наданих прокурором доказів 22.02.2023 підсудного судом визнано винуватим у вчиненні зазначеного кримінального правопорушення та засуджено до покарання у виді 15 років позбавлення волі. Також його дані внесено до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи», – йдеться у повідомленні.

Наразі вирок законної сили не набрав.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня