, 20 Жовтня
booked.net
30 Квітня, 2021, 11:12

191 млн грн витратять на реконструкцію водогону у Вінниці

“Вінницяоблводоканал” розпочав масштабний проєкт реконструкції магістральної мережі водопостачання м.Вінниці. Про це повідомляє  пресслужба Вінницької обласної ради.

Реконструкція відбувається в рамках ІІ проєкту розвитку міської інфраструктури (ПРМІ) у рамках угоди, яку підписали Україна та Міжнародний банк реконструкції та розвитку (Світовий банк).

Реконструкція магістральної мережі відбуватиметься на ділянці близько 10 кілометрів – від вул. Пирогова до вул. Лебединського. Будуть відремонтовані або замінені й водопровідні камери і колодязі. Крім цього, відбудеться реконструкція і відновлення роботи дюкерного переходу на річці Південний Буг. У повідомленні зазначається, що поліетиленові труби, які використовують для реконструкції, захищені від корозії й більш стійкі  до перепадів температур та гідравлічних ударів, а також забезпечують загальну герметичність трубопроводу.

Вартість проєкту, який реалізовує КП “Вінницяоблводоканал”, – 191 млн грн (за рахунок кредитних коштів Світового банку).

Загалом впровадження ІІ проєкту розвитку міської інфраструктури планується у девяти містах України: Києві, Житомирі, Черкасах, Кропивницькому, Вінниці, Тернополі, Нововолинську, Коломиї та Харкові.

Новини

19 Жовтня
18 Жовтня