, 2 Грудня
booked.net

2 000 тонн допомоги: У Міжрегіональному Гумштабі розповіли про 8 місяців роботи

Приблизно 2 000 тонн гуманітарної допомоги передали в різні куточки України учасники Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу разом з партнерами за 8 місяців війни. Про це в інтерв’ю радіостанції “Місто над Бугом” повідомила координаторка Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Ірина Івасюк. 

“Передавали і продукти харчування, і засоби гігієни, і постільну білизну, і матраци, і ліжка”, – зауважила координаторка.

Окрім того, каже Ірина Івасюк, команді Гумштабу та нашим численним друзям вдалося спільними зусиллями сформувати 1 300 наборів медикаментів. Серед них – як військові аптечки, так і аптечки з базовими препаратами для переселенців. 

Географія допомоги – більш ніж широка. 

“До нас зверталися навіть організації, які виїхали з Херсона, але зберегли зв’язки із земляками в окупації. Влітку ми передавали туди медикаменти та засоби гігієни. Звісно ж, ми також їздимо та передаємо допомогу мешканцям деокупованих територій та у постраждалі від війни райони, у Київську, Харківську область…

У Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі дякують всім, хто так чи інакше долучався та продовжує долучатись до волонтерської роботи роботи 

“Щиро дякуємо БФ “Подільська громада”, БФ “Вінниця – Комфортне та безпечне місто”, БФ “Енергія Відродження”, БФ Pan Fund, ГО “Волонтерський щит Буковини” та всім-всім-всім!”, – зазначають там.

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, в рамках якої функціонує вінницький хаб, був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумштабу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

Останні новини

Новини

1 Грудня
30 Листопада