, 25 Червня
booked.net

Україна отримала 5 карет “швидкої” завдяки фонду Вінницької громади

В Україну доставлено 5 карет швидкої допомоги від французької організації Pompiers de l’Urgence Internationale International Emergency Firefighters. Про гуманітарну допомогу домовився голова представницької ради Фонду Вінницької   громади “Подільська громада”   Віктор Бронюк.

Як інформують у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі, “Швидкі” вже чергують у Київській області, зокрема у звільнених від рашистів містах, та у Павлоградському районі Дніпропетровської області.

Віктор Бронюк зізнається: дістати сучасні “швидкі” без оголошення збору коштів вдалося завдяки друзям.

“Секрет у друзях, друзях друзів, друзях друзів друзів… ланцюжок можна продовжувати до нескінченності. Майже кожен, з ким зводила доля у той чи інший період життя, нині щиро долучається до добрих справ задля перемоги України”, – каже він.

У гуманітарному штабі висловлюють подяку Віктору Бронюку,  французьким партнерам та особисто Жерару де Ля Саллю – французькому графу за походженням та українському фермеру за покликом серця.

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб був створений за ініціативи Вінницької обласної та Вінницької міської рад. Штаб очолив прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

 

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня