, 6 Грудня
booked.net

У Погребищенському медичному коледжі готуватимуть військових медиків

Війна з росією сформувала нові виклики  у підготовці медичних кадрів. З наступного року  на Вінниччині планується розпочати навчання медичних працівників військового спрямування. Кількість місць буде залежати від державного замовлення.  Навчання проходитиме за схемою: 3 роки – студент, 4-й рік – курсант.

Медичний бакалавр – таку спеціальність матимуть випускники по закінченні навчання.

 

Під час зустрічі з керівництвом області начальник  Української військово-медичної  академії, доктор  медичних  наук,  професор Валерій  Савицький вніс пропозицію  про  необхідність повернення військово-медичної підготовки у вузи та у медичні коледжі, аби правильно лікувати вогнепальні поранення, травми пов’язані з війною.

 

«Військова медицина більш жорстка, ніж цивільна: поранений отримує першу допомогу на полі бою, далі проходить по етапах медичної евакуації, де виконується певний обсяг допомоги. Тож лікар, який  приймає на лікування пораненого, чітко розуміє, що йому вже зроблено», – зазначив Валерій Савицький.

Директор Погребищенського медичного фахового коледжу Олександр Гаврилюк зазначив, що заклад,  готовий до співпраці з Українською військово-медичною академією.  Він також додав, що матеріально-технічна база і методичне забезпечення навчального закладу сприяє якісній підготовці спеціалістів.

«Ми будемо навчати студентів першого, другого і третього курсу. І, можливо, вже на четвертому і п’ятому курсі вони  зможуть продовжити підготовку в Українській військово-медичній академії та отримають відповідну кваліфікацію», – зазначив Олександр Гаврилюк.

Останні новини

Новини

5 Грудня
2 Грудня