, 3 Жовтня
booked.net
12 Січня, 2021, 12:42

25 машин та 350 двірників готові вийти на вулиці Вінниці, щоб боротися зі снігом

За прогнозами синоптиків, у найближчі дні  разом із похолоданням в Україну прийдуть помірні опади. У Вінниці сніг пішов сьогодні, 12 січня, прогнозується й на завтра, 13 січня. Комунальні служби міста готові вийти на обробку вулиць протиожеледними засобами та прибирання снігу.

За інформацією Вінницького обласного центру з гідрометеорології, сьогодні, 12 січня, температура повітря буде від -2 до 0 градусів Цельсія. Ніч із 12 на 13 січня має пройти без істотних опадів, а вдень 13 січня піде помірний сніг, а температура повітря коливатиметься  -4 до +1о С.

За потреби на дороги міста вийде 25 одиниць техніки, яка оброблятиме проїжджі частини та тротуари протиожеледними засобами. У дворах багатоповерхівок, які обслуговують управляючі компанії, також за потрбеи оброблятимуть проходи протиожеледною сумішшю близько 350 двірників.

За таких погодних умов представники комунальних служб звертаються до вінничан бути обережними на вулицях та дотримуватись правил паркування авто, щоб на дорогах могла працювати великогабаритна спецтехніка.

 

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня