, 9 Лютого
booked.net

Німецькі партнери Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу передали Барській лікарні УЗД-апарат

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав Барській громаді Вінниччини УЗД-апарат, наданий німецькими партнерами з організації “Люнебурзький проєкт допомоги Україні е.в.” 

“Нещодавно ми повідомляли про портативний УЗД-апарат, який передали Барській громаді німецькі партнери з організації “Люнебурзький проєкт допомоги Україні е.в.”. Тепер пропонуємо вам побачити, як це відбувалось, у сюжеті телеканалу “ВІТА”, – повідомляють у Гумштабі. 

У передачі медичного обладнання взяв участь співзасновник Міжрегіонального координаційного гуманітаного штабу, голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.  

“Співпраця з міжнародними донорськими організаціями з різних країн важлива не тільки для нашої області, а й для всієї України. Потрібна не тільки військова допомога, необхідна підтримка в різних сферах життя держави. Цей портативний УЗД-апарат посилює нашу медицину”, – зазначив Вячеслав Соколовий.

Додамо, що “Люнебурзький проєкт допомоги Україні” та його засновник Ральф-Петер Ольснер від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну передали на Вінниччину допомогу на 1 мільйон євро.

 

Останні новини

Новини

8 Лютого
7 Лютого
6 Лютого