, 10 Червня
booked.net

Центр розміщення переселенців у Зозові отримав гуманітану допомогу

Центр розміщення переселенців у селі Зозів Липовецької громади отримав побутову техніку для кухні, комплекти постільної білизни та продуктові набори для сімей з дітьми. Гуманітарну допомогу забезпечили міжнародні партнери Вінниччини.

29 листопада голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та його заступник Дмитро Чаленко з робочим візитом побували в Липовецький громаді. У Центрі розміщення внутрішньо переміщених осіб вони ознайомилися з тим, як налагоджений побут переселенців.  Центр облаштували в гуртожитку Зозівського професійного аграрного ліцею. Нині там проживають 77 переселенців, 16 з них – діти. Прихисток знайшли жителі Донецької, Луганської та Миколаївської областей.

– До Центру розміщення переселенців ми сьогодні привезли кухонні плити, мультиварки, праски, продуктові набори.  Усе це знадобиться переселенцям, яких прихистили у громаді і які не можуть повернутися додому. Їхні домівки знищені, їхні міста та села розстріляні ворогом. Прагнемо зробити так, щоб вони почувалися не гостями, а ріднею, – повідомив голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. –  Для них капітально ремонтується приміщення для кухні-їдальні. Там уже є витяжки, холодильники, морозильні камери. Сьогодні ми ще довезли потрібну техніку.

Техніку для кухні та благодійну допомогу було надано в межах ініціативи «Shelter Ukraine», що реалізується завдяки SILab Ukraine та ChildFund Deutschland та Aktionsbündnis Katastrophenhilfe. Це – 6 електроплит, 6 мультиварок,  6 прасок, 50 комплектів постільної білизни та 23 продуктові набори для сімей з дітьми. Ремонт кухні забезпечує Міжнародна організація з міграції.

Вячеслав Соколовий пояснює, що з початку повномасштабного вторгнення російських загарбників в Україну Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб залучає до співпраці міжнародних партнерів і постійно підтримує вимушених переселенців в усіх громадах Вінниччини. Це – один із пріоритетів роботи обласної Ради.

Директор Зозівського професійного аграрного ліцею Володимир Мельничук показав, як облаштований Центр, а також ознайомив з роботою навчального закладу в умовах війни.

Заступник голови обласної Ради Дмитро Чаленко подякував міжнародним організаціям та партнерам Вінниччини за підтримку. Він також звернув увагу на те, заклад потребує безперебійного джерела електропостачання, адже енергосистема України потерпає від ракетних обстрілів.

– Зараз будемо працювати в цьому напрямі, – сказав Дмитро Чаленко.

В рамках робочої поїздки голова обласної Ради взяв участь у сесії  Липовецької  міської ради. Він поспілкувався з волонтерами та найбільш активним вручив Почесні грамоти й подяки.  Крім цього, ознайомився з облаштуванням та роботою пункту незламності, який розгорнутий у Липовці. Участь у робочій поїздці також взяли депутат обласної Ради Віталій Донець та представники виконавчого апарату обласної Ради.

 

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня