, 10 Червня
booked.net

56 болотяних шин передали на передову волонтери благодійного фонду “Подільська громада”. Про це інформують у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі

Допомогу, зокрема, отримали бійці, які зараз боронять Україну під Бахмутом.

Придбати шини вдалося завдяки вінницьким підприємцям з ГО “Вінницький бізнес клуб” та благодійним пожертвам громадян.

“Наші воїни щодня виборюють мир та спокій у наших домівках. А ми – у тилу – докладаємо максимуму зусиль, щоб допомогти нашим захисникам і захисницям налагодити логістику боєприпасів на точки бойових дій, перевезення воїнів на позиції, вивезення поранених. У цих ситуаціях дуже важливо мати автівки, а автівкам – шини, бо це чи не найбільш розхідний матеріал. Вони рвуться від їзди по уламках, пробиваються і пошкоджуються від близького вибуху”, – розповідають у фонді.

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна.

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумштабу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня