, 29 Травня
booked.net

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав допомогу обласним лікарням

13 лютого голова обласної Ради Вячеслав Соколовий спільно зі своїм заступником Ігорем Івасюком та депутатом обласної Ради Ярославом Хребтієм з робочою поїздкою побував в обласній клінічній лікарні ім. М. І Пирогова. Від благодійної місії «Карітас» медичний заклад отримав апарат гемодіалізу. А від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу передали витратні матеріали та медикаменти.

Директор медичного закладу Василь Паненко зазначив, що нині лікарня надає широкий спектр лікувальних послуг.

– На сьогодні ми маємо дуже багато пацієнтів – ми забезпечуємо максимально можливо безкоштовне лікування пацієнтів, які перебувають у нас на лікуванні, – каже Василь Паненко. – Тому благодійна допомога за різними напрямами дуже корисна для закладу. Вона буде використана для потреб наших пацієнтів.

Постійний партнер Міжрегіонального координаційного гуманітарного Штабу – релігійна місія «Карітас-Спес-Вінниця» римо-католицької церкви в Україні передала обласній лікарні ім. М. І. Пирогова апарат гемодіалізу, антисептики та ліжко для немовлят.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий підкреслив важливість співпраці з міжнародними гуманітарними організаціями й місіями.

– Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, роботу якого координує і організовує Володимир Гройсман, співпрацює із багатьма благодійними та гуманітарними організаціями й місіями. Сьогодні представник місії «Карітас» Євген Маркевич передає апарат гемодіалізу для нашої обласної лікарні ім. М. Пирогова, – каже Вячеслав Соколовий. – Від Штабу ще передаємо витратні матеріали для надання медичної допомоги хворим.  Дякую нашим партнерам за те, що вони дуже активно, особливо зараз під час війни, допомагають у різних сферах  – гуманітарній, продовольчій та безпековій. Нам було б значно важче, якби нас не підтримували наші партнери.

Директор релігійної місії «Карітас-Спес-Вінниця» римо-католицької церкви в Україні Євген Маркевич розповів, що з початку війни організація активно допомагає переселенцям, які проживають у Вінниці та Вінницькій області.

– Допомагаємо і продуктовими наборами, і проживанням, – зазначив Євген Маркевич. – Будь-яка співпраця для блага людей – завжди приносить користь, завжди важлива. Мені приємно, що працюємо з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом – на благо людей.

Перебуваючи в обласній клінічній психоневрологічній лікарні ім. О. І. Ющенка голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, його заступник Ігор Івасюк та депутат облради Ігор Грубеляс ознайомилися з роботою відділень, поспілкувалися з медичним колективом та передали медикаменти і витратні матеріали для потреб закладу.

– Обласна лікарня активно допомагає нашим військовим. Фактично вона виконує функції, яких раніше навіть не було. У воєнний час ми всі згуртувалися. Ваш заклад дуже потужний, тут працює багато фахових спеціалістів. Щоденно ви зустрічаєте людей, які захищають нас на передовій, а тепер потребують допомоги від вас, – каже Вячеслав Соколовий. – Обласна Рада всіляко підтримує медичні комунальні заклади. Дякуючи нашим міжнародним партнерам, ми маємо можливість допомогти вам і медикаментами і витратними матеріалами.

Директорка обласної лікарні Софія Кучерук подякувала голові обласної Ради за підтримку.

– Крім того, що ми співпрацюємо з Національною службою охорони здоров’я, в нас є відділення, які не фінансуються через договори НСЗУ. Тому такі витрати покриваються з обласного бюджету. В минулому році було виділено 65 млн грн на медикаменти, заробітну плату та комунальні послуги, – каже Софія Кучерук. –  Дякую, що допомагаєте у цей складний час, надаєте нам гуманітарну допомогу і продуктами, і медикаментами, і витратними матеріалами. Для нас це – важливо.

Під час спілкування з колективом голова обласної Ради Вячеслав Соколовий відповів за їхні питання, вислухав пропозиції та запевнив у підтримці комунального закладу.

 

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня