, 29 Травня
booked.net
16 Квітня, 2021, 17:06

400 млн гривень інвестують у підвищення енергоефективності електромереж Вінниччини

На Вінниччині планують реалізувати програму «Підвищення енергоефективності в електропередачі (реконструкція трансформаторних підстанцій) – ІІ». Основна ціль якої полягає у заміні морально та фізично застарілого обладнання на нове та сучасне.

Бюджет інвестиційного проекту для Вінницької області складає майже 400 млн. грн. Фінансування за рахунок коштів KfW. Впровадження нової системи з глибинною автоматизацією дозволить підвищитинадійність роботи енергосистеми та запобігти виникненню певних аварійних ситуацій. Як тільки нова система буде повністю впроваджена експлуатація обладнання проводитиметься в автоматизованому режимі оператором з РДЦ Південно-Західного регіону НЕК Укренерго без присутності постійного оперативного та обслуговуючого персоналу.

Окрім цього обговорюється питання нового будівництва на Дністровській ГАЕС – для забезпечення участі ГАЕС у режимах регулювання добового графіку навантаження об’єднаної енергетичної системи України та підвищення надійності електропостачання Вінницького енерговузла.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня