, 30 Листопада
booked.net
10 Липня, 2020, 16:37

Аграрій з Вінниччини вирощує екзотичні рослини

Житель Вінниччини, Микола Завальний, із села Крикливець Вінницької області вирощує у своєму саду різні екзотичні рослини: від хурми до мигдалю. Про це порвідомляє agro-business.com.ua.

В саду агронома росте малина австралійська, мушмула кавказька, мигдаль, чорний абрикос, нектарини, вишні з багатьох країн, а також овочеві культури. З оранжерейних рослин Завальний вирощує банани, ананаси, помідорне дерево, хурму японську. Також садівник вивів понад 30 сортів винограду й більш як 100 сортів плодових культур.

«Колись я працював у Науково-дослідному інституті й отримав листа від садівниці з Прибалтики. Згодом вона надіслала мені перші кущики лохини, було це на початку 80-х років минулого століття. Інформації, як за ними доглядати, майже не було. Перечитав чимало літератури. З тих пір ця ягода завжди росте на моєму городі. У мене ділянка невелика, обрав дуже зручний спосіб – висаджую лохину у ємкості. Бо у звичайних ямках рослину можуть пошкодити кроти, вони люблять родючі землі», – розповідає Завальний.

За його словами, вирощувати лохину у ємкості дуже зручно для тих, хто живе у квартирі й має лише балкон. В ємкостях під сонячним промінням лохина знаходиться до жовтня. Після цього її слід перенести у погріб.

Останні новини

Новини

29 Листопада
28 Листопада
27 Листопада
26 Листопада