, 30 Травня
booked.net
19 Березня, 2021, 18:46

5 вимог до Кабміну щодо вакцинації: фракція «Української Стратегії Гройсмана» у Вінницькій облраді зробила заяву

19 березня на сесії Вінницької обласної ради фракція політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана» звернулася до Кабінету Міністрів України щодо проведення вакцинації від COVID-19.

Звернення зачитав голова Ігор Грубеляс, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів.

Депутати вимагають від Кабінету Міністрів:

  • оприлюднити чіткий план вакцинації в Україні, зокрема оприлюднити графік забезпечення вакциною на найближчі 6 місяців та помісячно;
  • надати інформацію про те, яка це буде вакцина і в якій кількості;
  • оприлюднити плани розподілу вакцини по регіонах України, щоб області могли планувати вакцинацію;
  • негайно зняти обмеження  на вакцинацію для всіх верств населення;
  •  для підвищення рівня довіри до вакцинації  – організувати щоденне оприлюднення інформації про кількість вакцинованих українців, а також про ускладнення та побічні ефекти, які виникають після вакцинації.

Звернення буде направлено у Кабінет Міністрів України.

Повний текст звернення

Фракція політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана» у Вінницькій обласній раді висловлює глибоке занепокоєння щодо різкого підвищення кількості захворювань на COVID-19 в Україні. Зокрема, Вінниччина опинилась серед лідерів за кількістю нових випадків інфікування на коронавірус, щоденно фіксується їх рекордна кількість.

Виходом у боротьбі  проти коронавірусної загрози є вакцинація.  На жаль, Уряд не зміг вчасно організувати замовлення і доставку в Україну вакцини від COVID-19, а також провести широку інформаційну кампанію щодо підтримки вакцинації. Все це призвело до того, що на сьогодні, в першу чергу через недовіру до влади, в Україні вакцинація проходить надзвичайно повільно.

Якщо візьмемо прості розрахунки, зрозуміємо: щоб Україні досягти 70%  вакцинованих – тобто колективного імунітету – потрібно вакцинувати 24 млн людей дводозовою вакциною. Тому для Уряду протягом наступних 6 місяців головним завданням має стати проведення вакцинації 48 млн доз. Лише після цього можна сподіватись на перемогу над пандемією до кінця року.

На сьогоднішній день не оприлюднено чіткого плану Уряду щодо забезпечення України вакциною – не відомо, яка це буде вакцина, її кількість і  як ця вакцина буде розподілена по регіонах.

Окрім того, незахищеними від ураження коронавірусом залишаються мільйони українців, для яких вакцина поки що є недоступною, і люди щодня ризикують своїм життям і здоров’ям. Сотні тисяч українців стоять в чергах, зареєструвавшись на вакцинацію, але відповідно до ухвалених наказів і рішень Уряду – вакцинуватися  не можуть.

Відповідно до вищевказаного,

ВИМАГАЄМО від Кабінету міністрів України:

– оприлюднити чіткий план вакцинації в Україні, зокрема оприлюднити графік забезпечення вакциною на найближчі 6 місяців та помісячно;

– надати інформацію про те, яка це буде вакцина і в якій кількості;

– оприлюднити плани розподілу вакцини по регіонах України, щоб області могли планувати вакцинацію;

– негайно зняти обмеження  на вакцинацію для всіх верств населення;

–  для підвищення рівня довіри до вакцинації  – організувати щоденне оприлюднення інформації про кількість вакцинованих українців, а також про ускладнення та побічні ефекти, які виникають після вакцинації.

Останні новини

Новини

29 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня