, 8 Червня
booked.net

Вінничани безкоштовно отримують окуляри завдяки депутатам від «Української Стратегії Гройсмана»

Слоган Благодійного Фонду «Вінниця – комфортне та безпечне місто» уже багато років звучить незмінно: «Є можливість – роби добро». Його представники – депутати від «Української стратегії Гройсмана» Вінницької обласної Ради Андрій Ковальов та депутатка Вінницької міської Ради Катерина Поджаренко – щораз докладають максимум зусиль, аби бути корисними своєму місту і людям, які в ньому живуть.

Авточернетка

Крайня доброчинна акція, зініційована БФ «Вінниця – комфортне та безпечне місто», стосується проблем зору. Завдяки багаторічній тісній співпраці фонду з партнерами з Німеччини вінницькі благодійники почали втілювати в життя багатокомпонентний проект.

Авточернетка

Напередодні Всесвітнього дня боротьби з глаукомою містянам пропонують обстежити свій зір на сучасному медичному обладнанні, а також надають можливість отримати якісні окуляри від ГО «Справа Кольпінга в Україні». В активі фонду – близько 20 тисяч окулярів з різним діоптрієм, з різними оправами та різної форми. Усі вони призначені для вінничан з вадами зору. Допомагають реалізувати проект провідні фахівці нашого міста – лікар-офтальмолог Офтальмологічної клініки професора Сергієнка Катерина Андрушкова та лікар-офтальмохірург вищої категорії Вінницької обласної клінічної лікарні ім. Пирогова Наталя Дідик. Медики, окрім комп’ютерної діагностики зору, проводять невеликі консультації, надають фахові рекомендації, вимірюють очний тиск, підбирають окуляри з потрібним діоптрієм.

Авточернетка

Першими скористатися послугами офтальмолога мали змогу учасники клубу для поважних людей та внутрішньо переміщених осіб «Зустріч», який активно функціонує у Вінницькій обласній науковій універсальній бібліотеці ім. Тімірязєва. Наступними на черзі – люди з категорії малозабезпечених, багатодітних, соціально незахищених родин тощо.

 

(без назви)

Враховуючи кількість окулярів, якими БФ «Вінниця – комфортне та безпечне місто» може забезпечити вінничан, таку акцію буде подовжено. Триватиме вона не протягом місяця, як планувалося спочатку, а значно довше, аби якомога більше жителів Вінниці змогли встигнути діагностувати свій зір та при необхідності абсолютно безкоштовно отримати окуляри.

(без назви)

 

Джерело

Останні новини

Новини

7 Червня
6 Червня