, 7 Лютого
booked.net

60% вінничан поставили оцінку «відмінно» міському голові Сергію Моргунову

Під час чергової сесії Вінницької міської ради про свою роботу на посаді міського голови звітував Сергій Моргунов. Три нові заводи за цей час було відкрито у Вінниці, створено 9000 нових робочих місць; запрацювало шість нових дитсадків та 24 спортивні осередки та ігрові майданчики біля шкіл; відкрилася школа в мікрорайоні «Поділля»; Вінниця почала виготовляти електротранспорт – зібрано 10 трамваїв та 6 тролейбусів тощо.

За результатами всеукраїнського рейтингу Regional Doing Business,  Вінниця визнана містом, в якому найлегше вести підприємницьку діяльність в Україні. За оцінками незалежних рейтингових агентств України, місто має найвищі рейтинги інвестиційної привабливості, а міський голова визнається одним із найкращих в Україні.

Як оцінюють роботу Сергія Моргунова самі вінничани? Опитування, в якому позначка «5» означає «відмінно», а «1» – «незадовільно»,  було  проведено в найбільшій Viber-спільноті міста – Вінницьке ІнформБЮРО. Оцінку «5» міському голові поставили 60% опитаних; «4» -22%; «3» – 8%; «2» – 2%; незадоволені роботою – 5%. Загалом в опитуванні взяло участь 2672 жителі Вінниці.

60% вінничан поставили оцінку «відмінно» міському голові Сергію Моргунову

Останні новини

Новини

6 Лютого
3 Лютого
2 Лютого