, 29 Вересня
booked.net
5 Січня, 2021, 12:08

600 поліцейських піклуватимуться про безпеку жителів Вінниччини на Різдво

На період свят до забезпечення охорони публічної безпеки та порядку залучатимуться працівники поліції особливого призначення ТОР та військовослужбовці Нацгвардії України.

У святкові дні на Вінниччині в цілодобовому режимі працюватимуть посилені слідчо-оперативні групи поліції, групи документування та вибухотехніки, – повідомляє Відділкомунікації поліції Вінницької області. Загалом правопорядок забезпечуватимуть майже 600 працівників поліції  та понад 200 членів громадських формувань.
Під час Різдвяних свят правоохоронці чергуватимуть поблизу храмів, де відбуватимуться богослужіння.

Задля безпеки громадян сформовані мобільні групи, які будуть слідкувати за дотриманням  встановлених карантинних обмежень.  Так, під час  Новорічних свят на керівників  розважальних закладів та закладів громадського харчування, за порушення  правил дотримання карантину, поліцейські склали 25 адміністративних протоколів за ч.1 ст.44-3 КУпАП. У обласному центрі припинено діяльність 4 таких закладів.

У поліції також повідомляють, що за перебування в громадських місцях без захисних масок на порушників винесено  158 постанов, відповідно до ч.2  ст. 44-3 КУпАП та накладено штрафи в розмірі від 170 до 250 гривень.

 

Останні новини

Новини

28 Вересня
27 Вересня