, 6 Жовтня
booked.net

$6000 просив іноземець за переправку людей за кордон – його затримала поліція Вінниччини

26-річний громадянин Республіки Молдова через річку Дністер намагався переправити човном громадян України призовного віку. «Вартість» послуг зловмисники оцінювали в 6000 доларів за людину. Виконавець затриманий, його спільники встановлюються.

Чоловіка поліцейські затримали на березі річки Дністер 21 квітня.

За словами керівника відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління обласного главку поліції Євгена Кронівця, зловмисники за допомогою мережі Інтернет пропонували українцям призовного віку допомогу у незаконному перетині кордону з подальшою легалізацією місця перебування останніх на території Республіки Молдова. Свої послуги зловмисники оцінювали у 6000 доларів США за 1 особу.

Викрили злочинну схему працівники слідчого управління спільно з управлінням стратегічних розслідувань та оперативниками управління міграційної поліції Вінниччини за силової підтримки бійців КОРДу.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснюється Вінницькою обласною прокуратурою.

Слідство готує матеріали для повідомлення чоловікові про підозру та обрання запобіжного заходу.

За цим фактом слідством відкрито провадження за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України). Санкція статі передбачає покарання на строк до дев’яти років ув’язнення.

Останні новини

Новини

5 Жовтня
4 Жовтня