, 30 Травня
booked.net
16 Березня, 2021, 13:15

Житель села Писарівка Владислав Загробський підписав контракт з командою «Нива»(Вінниця) і у її складі готується до продовження сезону.

Досі 24-річний футболіст виступав лише за аматорські команди у чемпіонаті Вінницької області та Калинівського району, пише Калинівка City.

Калинівським вболівальникам ім’я Владислава Загробського добре відоме. Він один з лідерів команди «Стимул» з Писарівки.

У її складі ставав найкращим гравцем футбольного турніру, який організовує у Калинівці Віталій Буяльський.

Також Владислав ставав чемпіоном Вінницької області з футболу серед аматорів, його визнавали найкращим гравцем цих змагань.

Владислав каже, що вирішальним став тренувальний матч, у якому вінницька «Нива» зустрілася з однією з аматорських команд, в складі якої він грав. Владислав вийшов на заміну, відіграв лише другий тайм, але його гра сподобалась тренерові «Ниви». Після цього його запросили на збори, а згодом підписали контракт.

Владислав задоволений адаптацією і тим як у нього складаються справи в команді, хоча, каже, після аматорських команд потрібно було звикнути до нових фізичних навантажень.

-Перших два-три тижні було важко, – каже Владислав. –Тренування відбуваються двічі на день, доводиться виконувати багато фізичної роботи, адже закладаємо основу для продовження сезону. Поки все складається добре.

У вінницькій «Ниві» Владислав Загробський грає на позиції центрального нападника і він уже двічі відзначився забитими голами під час тренувальних матчів.

Успіхові вихованця радіє і його перший тренер Сергій Рабцун.

-Радий за Владислава, – каже Сергій Рабцун. – Він з дитинства любить футбол. Цю любов йому прищепив батько Всеволод Загробський. Владислав здібний і наполегливий футболіст. Бажаю, щоб він успішно заграв у новій команді.

Останні новини

Новини

29 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня