, 26 Вересня
booked.net
28 Грудня, 2020, 16:18

7 банд, які діяли на Вінниччині, затримали поліцейські

Поліцейські Вінниччини припинили діяльність семи організованих злочинних угруповань. Про це повідомив начальник ГУНП у Вінницькій області Іван Іщенко, звітуючи про результати роботи підрозділів поліції області впродовж 2020 року. Серед злочинів, які інкримінують затриманим, – насильницькі злочини проти особи, заволодіння майном громадян, розкрадань бюджетних коштів.

На початку жовтня гучним стало затримання чотирьох чоловіків, яких звинувачують у підриві банкоматів з метою вчинення крадіжки грошей. За інформацією слідства, крадіжки вчинялися на території Вінниччини та інших областей. Під час санкціонованих обшуків в учасників групи вилучили автоматичну зброю, набої, гранати, наркотичні речовини, грошові кошти.

На початку листопада у Вінниці поліцейські затримали чотирьох чоловіків, яких звинувачують у тому, що вони намагалися погрозами та залякуванням відібрати бізнес у підприємця. Зловмисників затримали в момент переоформлення  у нотаріуса права власності на підприємство.

Ще одне затримання – чотирьох громадян Молдови, яким оголошено про підозру у бандитизмі.

– Організував озброєну банду з чотирьох учасників громадянин Молдови. До її складу увійшли раніше судимі особи, які притягуються до кримінальної відповідальності та розшукуються правоохоронними органами Республіки Молдова за корисливі злочини, – інформують у Відділі комунікації ГУ НП У Вінницькій області. – Нападники діяли зухвало, застосовували вогнепальну зброю та катували своїх жертв. У березні цього року зловмисники вчинили розбійний напад на сім’ю підприємця в Іллінецькому районі, поранили його з вогнепальної зброї та заволоділи коштами. Крім розбійного нападу, слідством доведена причетність групи до вчинення крадіжок, незаконного заволодіння транспортом.

Загалом, як повідомив начальник ГУНП області, у поточному році поліцією викрито 384 кримінальних правопорушень, вчинених злочинними групами. Серед цієї кількості – майже 300 тяжких і особливо тяжких злочинів.

Іван Іщенко зазначив, загалом поліція в цьому році розслідувала майже 10 тисяч  кримінальних правопорушень.

Розкрито практично кожен другий злочин, повідомлено про підозру понад п’яти тисячам особам. Цьогоріч слідчими підрозділами до суду спрямовані кримінальні провадження за шістьма тисячами кримінальних правопорушень.

Останні новини

Новини

23 Вересня
22 Вересня