, 11 Серпня
booked.net

7-річного Рому, постраждалого від ракетного удару по Вінниці, лікують у Німеччині

У Німеччині надають медичну допомогу 7-річному хлопчику Ромі, який постраждав внаслідок ракетного удару по Вінниці. Про це пише “Перше медичне об’єднання Львова”.

Рома разом із батьками жив у Львові. У день трагедії хлопчик з мамою навідували у Вінниці дідуся та бабусю. Заодно записалися на консультацію до лікаря у клініку “Нейромед”, куди поцілила рашистська ракета. 

29-річна мама Роми Галина загинула. Про смерть дружини батько Роми дізнався лиш дні тому за результатами ДНК-експертизи.

Хлопчик перебуває у дуже важкому стані. Близько 45% тіла дитини вкрили зовнішні опіки, ще 35% – внутрішні.

“Вони настільки глибокі, що місцями навіть досягають кісток. Обгоріло обличчя, верхні та нижні кінцівки, дихальні шляхи. До того ж у Роми закритий перелом лівої руки та кілька уламків від снаряду у черепі”. – йдеться у повідомленні.  

Німецькі лікарі борються за життя 7-річного хлопчика, постраждалого під час обстрілу Вінниці Німецькі лікарі борються за життя 7-річного хлопчика, постраждалого під час обстрілу Вінниці Німецькі лікарі борються за життя 7-річного хлопчика, постраждалого під час обстрілу Вінниці Німецькі лікарі борються за життя 7-річного хлопчика, постраждалого під час обстрілу Вінниці Німецькі лікарі борються за життя 7-річного хлопчика, постраждалого під час обстрілу Вінниці

Нагадаємо, 14 липня близько 11:00 російські війська обстріляли площу Перемоги у Вінниці. Внаслідок ракетного обстрілу пошкоджено Будунок офіцерів, ТЦ Ювілейний та навколишні будинки.

Станом на 21.07.22 стало відомо, що кількість загиблих збільшилась до 26 осіб. Сьогодні, 21 липня, в лікарні померла 20-річна Ольга Лисенко, яка отримала 98% опіків шкіри. 14 липня вона була на площі Перемоги о 10:40, поверталась додому від стоматолога.

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня