, 6 Жовтня
booked.net
16 Січня, 2021, 11:39

70 тисяч хабарів: до суду направили справу посадовців Укртрансбезпеки у Вінницькій області

Слідчі-детективи обласного главку поліції завершили досудове розслідування за обвинуваченням двох посадовців Укртансбезпеки у Вінницькі області, викритих на корупційній схемі отримання неправомірної вигоди з перевізників. 13 січня  матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом скеровано до суду.

Як повідомив заступник начальника ГУНП у Вінницькій області Олександр Солдатов, за наявною інформацією, група службових осіб Укртансбезпеки у Вінницькі області, діючи за попередньою змовою, систематично вимагала та одержувала від перевізників, у тому числі іноземців, неправомірну вигоду за створення умов безперешкодного проїзду дорожніх пунктів, не зважаючи на можливі порушення щодо ваги вантажу, кількості годин безперервного перебування за кермом транспортних засобів тощо.

Загалом, за інформацією слідства, йдеться про неправомірну вигоду в розмірі близько 70 000 гривень.

5 червня працівники слідчого управління ГУНП у Вінницькій області спільно з співробітниками управління стратегічних розслідувань та прокуратури Вінницької області затримали підозрюваних у Київській області під час отримання ними чергової грошової вигоди від одного з перевізників.

Посадовцям оголосили про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки одержання неправомірної вигоди службовою особою). Слідчі-детективи Головного управління Національної поліції у Вінницькій області  завершили досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні та 13 січня з обвинувальним актом направили його до суду.

Нагадаємо, двох посадовців Укртансбезпеки затримали у Київській області, де вони були у відрядженні, під час отримання ними чергової грошової вигоди від одного з перевізників. За інформацією слідства, затримані діючи за попередньою змовою, систематично вимагали та одержували від перевізників, у тому числі іноземців, неправомірну вигоду за створення умов безперешкодного проїзду дорожніх пунктів, не зважаючи на можливі порушення щодо ваги вантажу, кількості годин безперервного перебування за кермом транспортних засобів тощо.

Останні новини

Новини

5 Жовтня
4 Жовтня
3 Жовтня