
У місті Черкаси було викрито громадянина, який використовуючи соціальні мережі, розбещував неповнолітніх. Ним виявився вінничанин. Наразі усі його жертви ще розшукуються.
Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Черкащини.
Злочинні дії вінничанина вдалося викрити за допомогою IP-адреси. У ході слідства було з’ясовано, що чоловік через соціальну мережу увійшов в довіру до неповнолітньої черкащанки та вчинив відносно неї розбещення.
Наразі його вже оголосили про підозру. За даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 156 – «Розбещення малолітніх» ККУ. Санкція статті передбачає від 5 до 8 років в’язниці.








