
Днями патрульні отримали повідомлення про ДТП на вулиці Данила Нечая. Прибувши на місце події, інспектори виявили, що водійка автомобіля Skoda Octavia не дотрималась інтервалу та зіткнулась з автомобілем Chevrolet. Під час огляду в лікаря-нарколога в організмі водійки виявили амфетамін.
Про це інформує Патрульна поліція Вінницької області.
На водійку автомобіля Skoda Octavia патрульні склали одразу три протоколи. Зокрема, за керування в стані наркотичного сп’яніння, за порушення ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів та винесли постанову за те, що керувала автівкою без посвідчення водія.








