
На Донбас з Вінниччини вирушив зведений загін поліцейських. Вони охоронятимуть публічний порядок у зоні ООС. Незабаром додому повернуться ті, хто зараз несе службу на Донеччині.
Йдеться про майже 40 поліцейських, у числі яких є бійці батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Вінниця», поліцейські підрозділів ГУНП Вінницької області та патрульні поліцейські. Вони вирушили замінити своїх колег, які протягом двох місяців забезпечували публічну безпеку та правопорядок у Донецькій області.
Очільником зведеного загону поліцейських є керівник батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Вінниця» Руслан Гурняк.








