13 Липня, 2021, 17:32
На Вінниччині перекинулася “швидка” – постраждалих шпиталізували

Поблизу селища Оратів на Вінниччині перекинувся автомобіль швидкої допомоги. Внаслідок аварії травмувались троє людей — водій та двоє медпрацівників.
Про це розповіла речниця ГУ НП у Вінницькій області Анна Олійник.
Попередньо, водій “швидкої” не впорався з керуванням та в’їхав у кювет, внаслідок чого атомобіль перекинувся.
“Водій та двоє медпрацівників госпіталізовані до лікарні з травмами різного ступеню важкості”, — зазначила Анна Олійник.
Водій “швидкої” освідуваний, він тверезий. З його слів, аварія трапилась через певні технічні несправності автомобіля.
За фактом ДТП розпочали кримінальне провадження. Таке правопорушення карається обмеженням волі терміном до 3 років.
Нині тривають слідчі дії.








