9 Серпня, 2021, 9:40
Коронавірус штаму “Дельта” поширюється на Вінниччині

На Вінниччині лабораторно підтверджено 25 випадків штаму коронавірусу «Дельта».
Про це йдеться на сайті Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України.
Індійський штам виявили у таких районах: Вінницький район, Гайсинський, Могилів-Подільський, Жмеринський, Тульчинський.
Зазначають, що наймолодшому інфікованому зі штамом «Дельта» вінничанину — 13 років, найстаршому — 84.
За попередніми оцінками, Дельта у 1,6 раза заразніший, ніж штам «Альфа» (британський різновид вірусу), у 2,26 раза частіше призводить до госпіталізації та у 1,45 раза частіше — до реанімації.
Найпоширенішими симптомами «Дельти» називають: головний біль, біль у горлі, нежить.








