Вінничанин виростив триметрові кущі коноплі – йому загрожує 3 роки ув’язнення

Правоохоронці повідомляють про те, що у місті Вінниця ними було виявлено плантацію з 20 рослин нарковмісної коноплі. Про це повідомляють у відділі комунікації ГУ Нацполіції Вінницької області.
Власник кримінальних посівів, а це 44-річний вінничанин, який вже має судимість за крадіжки, напевне добре доглядав рослини коноплі, адже їхня висота сягала 3 метрів.
Рослини були вилучені поліцейськими і відкрито кримінальне провадження за фактом вирощування заборонених нарковмісних рослин.
За подібне «захоплення» власник посівів може бути відправлений на 3 роки за грати, що передбачено ч.1 ст. 310 ККУ.








