4 Серпня, 2020, 12:30
У Вінниці 11-річна велосипедистка попала під машину

Надвечір 3 серпня у м. Вінниці на Гніванському шосе сталася дорожньо-транспортна за участі неповнолітньої велосипедистки. Про це інформує обласна поліція.
11-річна дівчинка переїжджала проїжджу частину дороги по нерегульованому пішохідному переходу. У цей час на неї наїхала Toyota. За кермом легковика перебувала 43-річна вінничанка.
Із неважкими травмами дівчинку госпіталізовано до обласної дитячої лікарні. Загрози її життю немає.
Автомобіль поміщено на арештмайданчик. Слідством розпочато кримінальне провадження.








