В одному з магазинів Вінниці поліція виявила фальсифікований алкоголь

У Вінниці правоохоронці викрили магазин, де здійснювали продаж фальсифікованого алкоголю. Йдеться про магазин, який знаходиться по вулиці Замостянській.
Поліція встановила, що власник магазину зберігав продукцію в автомобілі. Загалом було виявлено та вилучено майже 400 пляшок елітного вина, горілки та віскі. Загальна сума вилучено складає біля 100 тисяч гривень.
«Як виявилося, такий бізнес організував 62-річний власник закладу. Пляшки та тетрапаки з алкоголем він зберігав у власному мікроавтобусі, а продавав у магазині», — повідомили у поліції.
Винному загрожує штраф від 5 до 10 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.








