1 Листопада, 2021, 14:07
У Стрижавці сталася ДТП – троїх постраждалих шпиталізували

Сьогодні, 1 листопада, у смт Стрижавка Вінницького району водійка Opel Vivaro врізалась у відбійник.
За попередньою інформацією, 20 – річна вінничанка не впоралась із керуванням і протаранила металевий відбійник. Від удару зім’яло передню частину мікроавтобусу.
Унаслідок ДТП кермувальниця автотранспорту та її пасажири віком 42 та 61 років отримали травми різного ступеня тяжкості. Їх госпіталізували до лікарні.
У 20-річної дівчини взяли забір крові для проведення експертизи на стан сп’яніння.
Наразі правоохоронці з’ясовують всі деталі та обставини автопригоди.








