2 Листопада, 2021, 11:12
Коронавірус на Вінниччині: за добу – 12 смертей та 342 нових хворих

За інформацією Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА, станом на ранок 2 листопада, в області виявили 342 нових випадки захворювання на COVID.
Померли 12 пацієнтів, а одужали 132.
Найбільше хворих зареєстровано:
- м.Вінниця – 84;
- Томашпіль – 27;
- м. Жмеринка – 26;
- Літинський р-н – 25;
- в м. Погребище та Тульчинському р-н – по 20.
А от найменше із COVID-19 зареєстрували у:
- Немирові, Оратові та Теплику – по 1 хворому.
В 16 опорних лікарнях перебуває 1357 пацієнтів, з яких 112 – в реанімаційному відділені.
Загалом у Вінницькій області розгорнуто 2195 ліжок для пацієнтів хворих на COVID-19.
За минулу добу отримали щеплення 8124 мешканців області.








