Через коронавірус 23 класи шкіл Вінниці перейшли на дистанційне навчання

23 класи у майже 10 вінницьких школах перевели на дистанційне навчання. Причина – захворюваність на коронавірус серед учнів. Про це розповіла директорка міського департаменту освіти Оксана Яценко.
Зокрема це учні шкіл №7, №17,№18,№22,№1,№19 та №23.
За словами Оксани Яценко, у школах діти пішли на дистанційне навчання тому що в кожному класі є один підтверджений випадок COVID-19.








