23 Листопада, 2021, 9:46
За добу від коронавірусу на Вінниччині померли 20 людей, інфікувалися – 406

Станом на ранок 23 листопада, у Вінницькій області виявили 406 нових випадків захворювання на коронавірус. Померли 20 пацієнтів. Одужали – 687. Вакцинувалися 2 дозою – 6 244 особи.
Загалом, в Україні виявили 12 729 нових випадків захворювання на коронавірус. Одужали 23 107. Померли – 720 пацієнтів. Госпіталізовано 2 055. Вакцинувалися першою дозою – 79 207 людей, а другою дозою – 191 050.
Нагадаємо, на Вінниччині готові до розгортання резервних ліжок для ковідних пацієнтів. В області працюють 21 опорна лікарня.
Випадків у областях/імунізовано (2 доза):
- м. Київ – 1631/24202
- Вінницька – 406/6244
- Волинська – 571/3974
- Дніпропетровська – 1310/17849
- Донецька – 929/8688
- Житомирська – 107/6553
- Закарпатська – 390/2451
- Запорізька – 847/6945
- Івано-Франківська – 134/6636
- Київська – 830/13268
- Кіровоградська – 121/3742
- Луганська – 233/4281
- Львівська – 540/12909
- Миколаївська – 481/5929
- Одеська – 439/9156
- Полтавська – 1141/6386
- Рівненська – 516/5132
- Сумська – 255/6075
- Тернопільська – 99/4427
- Харківська – 407/11395
- Херсонська – 94/4161
- Хмельницька – 263/5617
- Черкаська – 585/5558
- Чернівецька – 171/3505
- Чернігівська – 229/5965.








