14 Грудня, 2021, 11:13
Відзавтра Вінниччина – у “жовтій” карантинній зоні

З 15 грудня у Вінницькій та Хмельницькій областях почне діяти “жовтий” рівень епідемічної небезпеки. Запровадження “жовтого” рівня стало можливим завдяки стабілізації ситуації із захворюваністю.
Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.
Зокрема, станом на 13 грудня жоден показник, за яким визначається рівень епідемічної небезпеки, не перевищений.








