25 Червня
booked.net
20 Серпня, 2020, 14:49

Відбувся чемпіонат України з веслування: золото – у вінничан

У Миколаївській області відбувся чемпіонат України з веслувального слалому серед молоді до 23 років. У змаганнях взяли участь спортсмени з Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №2.

Як повідомили у мерії міста, вінничани повернулися із золотими медалями. Перші місця посіли вихованці МДЮСШ №2 Валентин Комар, Кирило Кушнір – категорія С-1Ч. У категорії С-2МІХ золото отримали Валентин Комар та Вікторія Криштафович, у 3хК-1Ж – Валентин Комар, Кирило Кушнір та Сергій Совко. Поліщук Богдан, Артюнін Денис та Панченко Георгій посіли перше місце у категорії 3хК-1Ч.

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня
19 Червня
18 Червня
17 Червня