3 Березня, 2022, 12:02
За останню ніч Вінниця прийняла більше 300 біженців з усієї України

Лише за останню ніч Вінниця надала прихисток понад 300 біженцям з охоплених війною регіонів України. Про це повідомив голова Вінницької громади Сергій Моргунов.
За словами міського голови, департамент соцполітики вже розпочав працювати з тими, хто вирішив залишитись у Вінниці щодо отримання державних допомог у березні.
Також Сергій Моргунов зауважив, що у Вінниці чітко працюють комунальні служби. Місто має запаси інсуліну, заспокійливих препаратів, перев’язувальних матеріалів тощо.








