1 Квітня, 2022, 9:44
Рятувальники Вінниччини знешкодили два боєприпаси часів Другої світової війни

31 березня, на Вінниччині знешкодили боєприпаси, які напередодні виявили умісті Гайсин та селі Хмільове Іллінецької ТГ.
Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Вінницькі області.
«Групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Вінницькій області, шляхом контрольованого підриву, в спеціально відведених для цього місцях, знищено артилерійський снаряд калібром 88 мм та 50-міліметрову мінометну міну часів Другої світової війни. Дані боєприпаси було виявлено напередодні в м.Гайсин та с. Хмільове Іллінецької ТГ», – йдеться у повідомленні.










