28 Червня
booked.net

У мешканця Лука-Мелешківської громади вилучили майже 4 кілограми канабісу

Як з’ясувалось, зловмисник раніше притягувався до кримінальної відповідальності.

Як ідеться на сайті Нацполіції у Вінницькій області, незаконно зберігав наркотичні речовини житель Лука-Мелешківської ТГ.

22 січня поліцейські провели обшук за місцем проживання 44-річного чоловіка, під час якого вилучили наркотичні речовини у великих розмірах. Як з’ясувалось, зловмисник раніше притягувався до кримінальної відповідальності.

“За цим фактом розслідується провадження за ч. 2 ст. 309 Кримінального кодексу України. За таке правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років”, – кажуть у поліції.

Останні новини

Новини

27 Червня
26 Червня
25 Червня
24 Червня
23 Червня
22 Червня
19 Червня
18 Червня