Володимир Кістіон – про роботу депутатського корпусу Вінницької обласної ради у 2022 році (ВІДЕО)

Перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон став гостем програми «Рефлекторія» в ефірі радіо «Місто над Бугом». Із ведучим Іваном Педоруком говорили про діяльність депутатського корпусу Вінницької обласної Ради у 2022 році, про консолідацію зусиль усіх депутатів навколо пріоритетного завдання – обороноздатності та перемоги над ворогом, а також про роботу критичної комунальної інфраструктури Вінниччини.








