23 Червня, 2023, 9:02
Рятувальники ДСНС провели безпековий захід у санаторії “Хмільник” (ФОТО)

21 червня рятувальники провели безпековий захід в ДП Клінічний санаторій “Хмільник” щодо дотримання правил пожежної безпеки та чітких дій під час евакуації. Надзвичайники розповіли персоналу, як правильно користуватися первинними засобами пожежогасіння, нагадали основні правила пожежної безпеки в побуті та як не допустити загорянь на відкритій території. Зокрема, бійці ДСНС застерегли не перевантажувати електромережу, довели до відома громадян статистику нещасних випадків на водних об’єктах, а також нагадали чіткий порядок дій при виявленні вибухонебезпечних та підозрілих предметів.












