28 Червня
booked.net

Меморандум про співпрацю з ГО «Save the Сhildren» підписала Вінницька обласна рада

Шостого липня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, його заступник Ігор Івасюк та заступниця Вінницького міського голови, депутатка обласної Ради Галина Якубович зустрілися з регіональною директоркою громадської організації «Save the Сhildren» Малмі Вірасірі та координаторкою програми з питань освіти в Західному регіональному офісі Надією Прасовою.

Міжнародна гуманітарна місія «Save the Children» реалізувала низку  проєктів в місті Вінниці з облаштування дитячих просторів та клубів.

– Важливо, що в полі зору роботи організації такі напрями, як освітня галузь, соціальна підтримка ВПО, зокрема, їх інтеграція у суспільство, психологічна підтримка дітей, – зазначив Вячеслав Соколовий. – У Вінницькій області проживає понад 145 тисяч внутрішньо переміщених осіб, серед них понад 50 тисяч дітей. Менш ніж за два місяці розпочнеться новий навчальний рік, проте значна частина закладів освіти не мають укриттів. Попередній рік показав, що онлайн навчання негативно впливає як на рівень знань, так і на психологічний стан школярів. Соціалізація та спілкування для них є надважливими.

Голова обласної Ради подякував представниці організації за бажання  долучитися до облаштування укриттів у закладах освіти, адже це дозволить з нового навчального року навчатися офлайн.

–  Вінницька обласна Рада і Вінницька міська рада максимально сприятимуть в реалізації таких проєктів, – наголосив Вячеслав Соколовий. – Для нас важливо, аби співпраця була довготривалою, розвивалась в різних напрямах, і, головне, була корисною.

Координаторка «Save the children» Малмі Вірасірі зазначила, що в Україні організацією вже реалізовано низку проєктів, зокрема й у Вінниці.

– Організація працює в Україні з 2014 році. Діти – центр усіх проєктів та програм, які реалізовуються. Зважаючи на наш досвід, ми орієнтуємося на три сектори – освіту, захист дітей та подолання дитячої бідності, – сказала Малмі Вірасірі. – Ми забезпечуємо навчання дітей, а також і вчителів, які потім працюватимуть з дітьми. Зараз наша увага спрямована на облаштування укриттів. У нас є програми для допомоги дітям внутрішньо переміщених осіб, які потребують особливої опіки, соціальної та психологічної реабілітації.

Заступниця Вінницького міського голови Галина Якубович подякувала представницям громадської організації «Save the Children»  за плідну співпрацю та реалізовані проєкти, спрямовані на підтримку дітей.

– Наша співпраця розпочалася з перших днів повномасштабної агресії, саме тоді проєкти були більш гуманітарного спрямування. Зараз ця співпраця переходить у площину розвитку, навчання та роботи з педагогами й дітьми. Ви – надійні партнери, з якими приємно працювати, – підкреслила Галина Якубович. – Нині ми реалізовуємо спільний проєкт у спеціалізованій школі для дітей з особливими потребами.

У підсумку зустрічі голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, заступниця Вінницького міського голови Галина Якубович і директорка громадської організації «Save the Сhildren» Малмі Вірасірі підписали Меморандуми про співпрацю.

Останні новини

Новини

27 Червня
26 Червня
25 Червня
24 Червня
23 Червня
22 Червня
19 Червня
18 Червня