
Український режисер і вінничанин Валерій Шалига знімає фільм «Діло безп’ятого» за мотивами п’єси Івана Карпенка-Карого «Сто тисяч».

Днями знімали сцени фільму на локації колишньої міської Думи, потім – цукрового тресту на Соборній. Також знімальну групу вінничани помітили біля Садиби Миколи Пирогова.
У головних ролях – Богдан Бенюк та Леся Самаєва. У епізодах та ролях другого плану знімаються і вінницькі актори.








