28 Червня
booked.net

З російського полону вдалося повернути ще двох бійців з Вінниччини

7 серпня відбувся черговий обмін полоненими. З російських лап вдалося визволити 22 українських захисників. Серед них двоє бійців з Вінниччини. 

Про це повідомив голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.

“Двоє жителів Вінниччини – серед звільнених з полону 7 серпня! Це Олександр з Теплика та Сергій з Дашева. Попереду – реабілітація. Але головне – їх дочекалися рідні! Із поверненням додому, хлопці!”, – написав посадовець.

До України вдалося повернути 22 оборонці, які воювали у боях на різних напрямках фронту, уточнили в Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.

Останні новини

Новини

27 Червня
26 Червня
25 Червня
24 Червня
23 Червня
22 Червня
19 Червня
18 Червня