28 Червня
booked.net

Сьогодні в Україні відзначається День місцевого самоврядування

“День місцевого самоврядування – це нагода сказати один одному «дякую». Я дякую депутатам різних рівнів, головам територіальних громад, працівникам виконавчого апарату та виконкомів за самовіддану роботу в надскладних умовах.

Підтримати наших військових та їхні родини – матеріально та морально; забезпечити чітке функціонування всіх сфер життєдіяльності територіальних громад; допомогти внутрішньо переміщеним особам та малозабезпеченим землякам; створити належні умови для роботи бізнесу – місцевого та релокованого, – все це в другий рік війни ми вже не вважаємо форс-мажором, це стало нашою буденною роботою. Так, вона потребує максимуму зусиль. Але ми справляємося!

Ми згуртувалися! Ми радимося, ми ділимося успішним досвідом, ми підставляємо плече одне одному. Війна об’єднала всі громади, всіх українців в ім’я святої справи – захисту своєї країни від ворога, заради Перемоги. Тільки так і має бути. Завжди.

Згодом відбудовуватимемо наші зруйновані міста та села, нарощуватимемо економічний потенціал, розвиватимемо державу. Всі разом!

Шановні колеги, майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування – реального народовладдя. Бажаю вам сил та енергії на цьому непростому шляху! Всім нам – Перемоги та миру!

Слава Україні!” – написав у своєму ФБ Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. 

Останні новини

Новини

27 Червня
26 Червня
25 Червня
24 Червня
23 Червня
22 Червня
19 Червня
18 Червня