Бершадська громада придбала ще один шкільний автобус

У Бершадській громаді побільшало шкільних автобусів — ще один транспортний засіб придбали через систему публічних електронних закупівель «Prozorro».
Про це інформує Бершадський міський голова Віталій Драган.
15 січня разом з начальником відділу освіти та спорту Оксаною Тартачною та т.в.о. старости села Лісниче Інною Вовк мав нагоду вручити Лісниченській гімназії довгоочікуваний, новий шкільний спеціалізований автобус ATAMAN виробництва ТОВ «ТРАК-БАС». Транспорт придбали через систему публічних електронних закупівель «Prozorro», – йдеться у повідомленні.
Наразі в закладі навчається 83 учні, які тепер зможуть комфортно доїжджати до закладу із сусідніх сіл громади:
- Михайлівка,
- Голдашівка,
- Вовчок,
- Кидрасівка.
Директор гімназії — Василь Сторожук, від імені усієї шкільної родини: дітей, педагогів, батьків, подякував усім, хто долучився до придбання автобуса.









