Сержанта з Вінниччини нагороджено “Золотим Хрестом” Головнокомандувача ЗСУ

- У мирному житті військовослужбовець із позивним «Фосфор» працював на залізниці складачем вагонів.
- З перших днів війни вирішив стати на захист держави, пішовши добровольцем в тероборону.
- Нещодавно «Фосфор» отримав «Золотий хрест» — почесний нагрудний знак Головнокомандувача Збройних сил України.
Воїн — головний сержант взводу стрілецької роти окремого батальйону 120-ї бригади Сил тероборони ЗСУ. У 2022 році виконував бойові завдання на Донецькому та Харківському напрямках, а у 2023 вів бої в м. Бахмут.
«Золотий хрест» для військовослужбовця така нагорода є мотивацією, підтвердженням, що зробив правильне рішення, пішовши боронити свою державу. Розумінням, що дійсно зробив свій внесок в оборону країни.

«Перемога — це коли країна терорист залише кордони нашої держави, настане мир і спокій для нас та наших дітей, — каже «Фосфор». — Хочеться додому, до друзів, але я тут заради своєї сім’ї, батьків, заради всіх українців. Зі своїми вірними побратимами маю надію на перемогу.
Після війни військовослужбовець мріє повезти свою сім’ю на відпочинок, а потім поступово вертатиметься в мирне життя.

Довідка
Нагрудним знаком «Золотий хрест» нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України за успішне виконання бойових завдань під час проведення об’єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій із підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.








