У Вінниці вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2014 року в столиці України – Києві – загинула найбільша кількість учасників Майдану – 48. Події того дня стали кульмінацією Революції Гідності.
Вшанувати пам’ять полеглих за свободу України та покласти квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні – «Дерева Свободи» прийшли голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, народна депутатка України Ірина Борзова, заступники голів обласної та міської рад, посадовці виконавчого апарату обласної Ради, представники громадських та ветеранських організацій, правоохоронних органів, військовослужбовці, родини загиблих за свободу України, жителі та гості міста.
Присутні хвилиною мовчання вшанували подвиг всіх, хто поліг за українську державу. Від учасників зібрання курсантам Харківського національного університету внутрішніх справ України делегували покласти гірлянди до пам’ятного знаку Небесній Сотні та загиблим героям російсько-української війни.
– Загиблих на Майдані повстанців назвали «Небесною Сотнею». Їм посмертно були присвоєні звання Героїв України, – сказав Вячеслав Соколовий. – Їхній подвиг нагадує про високу ціну нашої незалежності й про цінності, за які ми зараз воюємо. Вдячні за свободу! Продовжуємо свою боротьбу й неодмінно переможемо!








